pętla kredytowa

Jako doradca finansowy wyspecjalizowany w nieruchomościach, świadczę usługę kompleksowej pomocy przy uzyskaniu i obsłudze kredytu hipotecznego. Taki kredyt to bardzo często największe i najdłuższe zobowiązanie finansowe, z jakim musimy sobie poradzić w życiu. Dlatego niezwykle istotne jest, aby był zaciągnięty bezpiecznie, na co składa się kilka czynników:

  • prawidłowo oceniona realna zdolność kredytowa – niestety w tym temacie banki potrafią iść na skróty, przez co w określonych okolicznościach (np. przy rekordowo niskich stopach procentowych) można zadłużyć się na tyle mocno, że później będziemy mieć realne problemy ze spłatą takiego długu. Jako profesjonalista z dużym doświadczeniem, wiedzą, ale też profesjonalną etyką, zawsze dbam o to, aby klient zdroworozsądkowo podchodził do kwestii brania kredytu.
  • wybór najlepszej możliwej oferty – na rynku działa wiele banków udzielających kredyty hipoteczne. Są to skomplikowane produkty finansowe i zazwyczaj osoba bez doświadczenia oraz kierunkowego wykształcenia nie będzie w stanie w pełni ocenić, jakie bieże na siebie zobowiązania. Dosyć wspomnieć, że chociażby parametr RRSO wcale nie pozwala szybko ocenić, które oferta będzie korzystniejsza. Nawiązując współpracę ze mną, masz gwarancję, że dobiorę optymalny kredyt pod twoje potrzeby i możliwości, tak abyś nie płacił za jego obsługę więcej, niż to konieczne.
  • poprawność formalna – będę dbał o to, aby cała dokumentacja związana kredytem była sporządzona poprawnie i nie zawierała błędów formalnych, w tym przyjrzę się umowie pod kątem zapisów niedozwolonych lub dozwolonych, ale niekorzystnych z twojego punktu widzenia.

Jeśli uznałeś, że moja oferta brzmi zachęcająco, zapraszam do kontaktu. Konsultacja ze mną jest bezpłatna, a zazwyczaj to już na tym etapie będę w stanie ocenić, co mniej więcej będę w stanie Ci zaoferować lub czy ewentualnie musisz jeszcze nad czymś popracować, zanim przystąpisz do kredytu hipotecznego. Oferty, które jestem w stanie udostępnić moim klientom, są zazwyczaj dużo korzystniejsze od tych dostępnych bezpośrednio w bankach. Wynika to z kilku rzeczy, m.in. z indywidualnie negocjowanych warunków, sieci kontaktów, które wypracowałem przez lata działania w tej branży oraz optymalnym doborze produktu finasnowego do danej sytuacji.